Beylikdüzü Peyzaj Bahçe Düzenleme Uygulamaları

Beylikdüzü Peyzaj Firması

Beylikdüzü Peyzaj, Bahçe Düzenleme ve tasarım uygulamaları alanında peyzaj mimarlarımız sizlere profesyonel olarak 2d ve 3d projeler oluşturmaktadır. Beylikdüzü’nde Bahçe Peyzaj uygulamalarında mutlaka bir kaç alternatif tasarım düşünülmektedir. Peyzaj projesinin hazırlanması sonrasında, siz değerli müşterilerimize sunum yapılmakta olup, talepleriniz doğrultusunda revize çalışması yapılarak projenin son hali oluşturulmaktadır.

Beylikdüzü’ünde her yerdeyiz, Kavaklı Peyzaj, Yakuplu Peyzaj, Beykent Peyzaj, Gürpınar Peyzaj, Marmara Mahallesi, Adnan Kahveci Mah, Sahil Mahallesi, Barış Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Büyükşehir Mahallesi gibi.

Beylikdüzü’den Edirneye kadar tüm il, ilçe ve semtlerde Bahçe Düzenleme adı altında 40’a yakın hizmet kalemimiz mevcuttur. Hizmetlerimizde; Müşteri Memnuniyeti, Uygun Fiyat Politikası, Birinci Sınıf Malzeme Kullanımı, İşinin Ehli Personel, Peyzaj Mimarı ve Ziraat Mühendisi desteği ile sorunsuz olarak projeleri tamamlamaktayız.

Beylikdüzü Bahçe Düzenlemesi Fikirleri ve Uygulamaları

Bahçe Düzenlemesi Fikirleri konusunda, uygulama yapılacak alanın genişliği, kot farklı, geometrik görünümü, bölgenin hava şartları, Güneş ve Rüzgar alma durumları gibi bir çok faktör etki etmektedir. Peyzaj mimarlarımız bu faktörleri göz önüne alarak projelendirme aşamasına başlamaktadır. Genel olarak Bahçe uygulamalarında, Hazır ( Serme ) Çim yapımı, Ekme ( Tohum ) Çim, Yürüyüş yolları, Bostanlık ( Sebze yetiştiriciği alanı ), Çocuklar için park bölümü, Havuz yapımı, Ağaç dikimi gibi alternatifler mevcuttur. Tarafınızca onaylanacak projeye göre çalışma yapılacaktır.

  • Köy Evi Bahçe Düzenleme
  • Villa Bahçe Düzenlemesi
  • Müstakil Ev Bahçe Düzenlemesi
  • 500 M2 Bahçe Düzenleme
  • Ev Önü Düzenleme
  • Sıfırdan Bahçe Düzenleme

İstanbul Beylikdüzü ilçemizde özellikle talep gören düzenleme isteklerinin listesi yukarıda yer almaktadır. Sky Peyzaj olarak siz müşterilerimizin tüm taleplerini biliyoruz ve bu taleplere en iyi şekilde karşılık verebilmek için kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.

Beylikdüzü Otomatik Bahçe Sulama Sistemleri Metrekare Fiyatları ve Kurulumu

Beylikdüzü Otomatik Bahçe Sulama Sistemlerinin kurulumu konusunda yetkin teknik personellerimiz ile hizmetinizdeyiz. Akıllı sulama sistemleri olarakda isimlendirdiğimiz bu uygulamalar sayesinde, su tasarrufu, zaman tasarrufu, Çim, Bostanlık ve Ağaçlardan istenilen verimi alabilmek gibi avantajlarına kavuşmuş olacaksınız.

Bahçe Sulama Sistemleri Metrekare Fiyatları ise sağladığı avantajlara göre çok uygun fiyatlara eş değerdir. Özellikle damlama sulama sistemlerinin metrekare fiyatları oldukça uygundur. Detaylı projelendirme ve fiyatlandırma için Sky Peyzaj firmamızı her zaman arayarak taleplerinizi bildire bilirsiniz.

Önemli Not: Sky Peyzaj olarak Teklif verdiğimiz tüm projelerin teklif fiyatlandırması 30 gündür. 30 günün sonunda tekrardan malzeme fiyatlandırması yapılacaktır.

Hazır ( Serme ) Çim Uygulaması Metre Kare Fiyatları Nedir?

Hazır ( Serme ) Çim uygulaması alanında Sky Peyzaj olarak 10 bin dönümden fazla referansa sahibiz. Hazır diğer adı ile rulo çim uygulamalarında özel olarak yetiştirilmiş olan çimlerimiz yarım metre olarak kesilmektedir. Rulo haline getirilen çimlerimiz serilme sahasına özenli olarak getirilmektedir.

Hazır çim uygulaması öncesi mutlaka serim yapılacak alan dörtlü karışım toprak kullanılarak hazırlanmalıdır. Ayrıca alanda mevcutta çim ve ot varsa bunlar temizlenmeli ve ilaçlama yapılmalıdır. Daha sonrasında tesviyesi yapılarak çim serimine geçilmelidir. Çim serimi sonrasında, çim hava almamalıdır bu nedenle serim yapılan çim, homejen bir ağırlık ile çiğlenmelidir. Son olarak bol su ile sulaması yapılmalıdır. Sulama işlemi ortalama 3 gün çok yoğun olmalıdır daha sonrasında ise günde sabah ve akşam olmak üzere, iki defa sulanması yeterli olacaktır.

Hazır, Rulo Çim Fiyatları sürekli değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle firmamızdan fiyat teklifi aldıktan sonra ortalama 7 gün içerisinde çimi talep etmeniz gerekmektedir. Hazır Çim metrekare fiyatları 25 TL  ile 45 TL  gibi geniş bir rakam aralığında satılmaktadır. Sky Peyzaj olarak çimlerimiz birinci sınıf kaliteye sahiptir. Kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlara hazır çim sağlamak için çalışmalarımızı müşteri memnuniyeti odaklı yürütmekteyiz.

Sky Beylikdüzü Peyzaj Hizmet Seçenekleri

Sky Peyzaj olarak Bahçe Düzenleme alanında bir çok hizmet seçeneği ile sizlerleyiz. Bahçe Aydınlatma, İlaçlama, Periyodik bakım, Çim tohumu ekimi, Bitki temini ve dikimi gibi bir çok hizmet seçeneğimiz mevcuttur. 7/24 firmamızı arayarak bahçeniz için yapılabilecek her türlü ihtiyaç için fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.