Bahçe Sulama Sistemleri Otomatik ve Damlama Sulama

Bahçe Sulama Sistemleri

Bahçe Sulama Sistemleri alanında Sky Peyzaj firması olarak profesyonel kurulum ve var olan sistemlerin bakımlarını yapmaktayız. Bahçe düzenleme aşamalarından sonra bu düzenin sağlıklı olarak devam etmesi için su probleminin olmaması ve düzenli sulamanın yapılması hayati öneme sahiptir. Bu nedenle mutlaka bahçelerinizin düzenlemesini yaparken sulama alt yapısının kurulumunu talep ediniz.

Bahçe Sulama Sistemleri, Otomatik Sulama ve Damlama Sulama Sistemi olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu iki sulama sistemi aynı anda kurulumu yapıla bilinmektedir ihtiyaç duyulması halinde.

Sky Peyzaj olarak İstanbul ( Beylikdüzü, Büyükçekmece, Silivri, Çatalca ), Edirne, Tekirdağ ( Çorlu, Çerkezköy, Marmara Ereğlisi ) Kırklareli il ve ilçelerinde otomatik, damlama bahçe sulama sistemleri anahtar teslim kurulmaktadır ve malzeme temini yapılmaktadır.

Bahçe Sulama Sistemleri Kurulumu Nasıl Yapılır? Fiyatları Ne Kadardır?

Bahçe Sulama Sistemleri Kurulumu öncesinde bahçe detaylı incelenerek gerekli olan malzeme sayıları ve çeşitleri belirlenir. Daha sonasında sahanın projelendirmesi yapılarak hatların gececeği alanlar belirlenir sonrasında ise gerekli olan malzemeler sahaya getirilerek montajları yapılarak deneme sürecine geçilir. Deneme sürecinde tüm hatlar ve sprinkleri kontrol edilerek kurulum tamamlanır.

Bahçe Sulama Kurulum Fiyatlarını etkileyen bir çok faktör vardır.

 1. Sulama yapılacak bahçenin metre kare büyüklüğü
 2. Kullanılacak sprinklerin sayısı
 3. Hortum gibi diğer malzemelerin sayıları

Gibi bir çok değişken mevcuttur. Sky Peyzaj olarak bizler metre kare fiyatı vermekteyiz. Vermiş olduğumuz metre kare fiyatında malzeme, işçilik  gibi tüm gider kalemleri yer almaktadır. Firma olarak garantili hizmet vermekteyiz.

Sulama Sistemleri Malzemelerinin Listesi Nelerdir?

 • Sprinkler
 • Nozul
 • Selenoid Vana
 • Vana Kutusu
 • Kangal Boru
 • Bağlantı Aparatları
 • Rain Bird
 • Fiskiye

Şeklinde sulama malzemeleri listeleye biliriz. Bu malzemeler kendi aralarında kullanım yerlerine göre farklı seçenekleri mevcuttur. Sulama sistemlerinin kurulumu basit gibi görünsede profesyonel destek almanız gerekmektedir Çünkü elektrik sistemlerinin kurulumu gibi bir teknik bilgi gerektiren bölümler mevcuttur.

Otomatik Bahçe Sulama Sistemleri

Otomatik Bahçe Sulama Sistemleri ile sizde artık bahçelerinizin sulanması ile ilgili sorunlardan kurtulmuş olacaksınız. Otomatik sulama sistemleri sayesinde istediğiniz zaman aralıklarında bahçenizin sulanması gerçekleştirilmektedir. Rain Bird marka kontrol satlerimizi sulama sisteminize montaj ederek bu işlemi manule yapıdan otomatik sisteme çevirmekteyiz. Damlama Sulama Sistemleri içinde aynı şekilde otomatik çalışma sistemi adepte edilmektedir.

Otomatik Sulama Sistemleri

Otomatik Sulama Sistemleri

Otomatik sulama sistemleri sayesinde bahçelerinizde sulama nedeni ile ortaya çıkan çim, ağaç ve çiçek kurumaları son bulacaktır.

Sulama Sistemi Kullanım Alanları Nelerdir?

Otomatik ve Damlama Sulama Sistemlerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Çünkü kullanım açısından oldukça pratik bir yapıya sahiptir.

 1. Bahçelerin çimlerinin periyodik sulanmalarında
 2. Ceviz, Zeytin ve Meyve Ağaçlarınızın Damlama Yöntemi ile Sulanması
 3. Bostanlık olarak tabir ettiğimiz sebze fidanlarınızın sulanması

Sky Peyzaj olarak Tüm sulama sistemlerinin kurulumu, bakım ve onlarımı için bizleri 7/24 araya bilirsiniz.